Слухати

Поклонська в суді називає Меджліс «західним агентом», що розпалює ворожнечу

26 квітня 2016 - 11:08
Заїр Смєдляєв зазначає, що хід судового засідання однозначно говорить про те, що суд буде на боці обвинувачення, а не законів
Поклонська в суді називає Меджліс «західним агентом», що розпалює ворожнечу / Новини на Громадському радіо

У Верховному суді Республіки Крим сьогодні проходить засідання за позовом так званої прокуратури Криму про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією, і заборону його діяльності на території Російської Федерації. 

Голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смєдляєв, який знаходиться в залі суду, припускає, що сьогоднішнє засідання може бути останнім, і завершитись забороною діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

За його словами, сьогоднішнє засідання почалося з виступу «прокурора» Наталії Поклонської, яка у своєму виступі згадала заяви Рефата Чубарова про захоплення Криму збройним шляхом.

Потім слово надали першому заступнику Голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу.

Учора Заїр Смєдляєв писав, що хід судового засідання однозначно говорить про те, що суд буде на боці обвинувачення, а не законів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+