Слухати

Савіку Шустеру сьогодні дійсно заборонили працювати в Україні — ЗМІ

26 квітня 2016 - 13:59
Сьогодні команді Шустера обіцяли пояснити, чому вони анулювали дозвіл на роботу
Савіку Шустеру сьогодні дійсно заборонили працювати в Україні —  ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Журналісту Савіку Шустеру, який має громадянство Канади, анулювали дозвіл на роботу.

Про це першим повідомив народний депутат Сергій Лещенко на своїй сторінці. 

«Українській правді» це підтвердив партнер Савіка Шустера на каналі Павло Єлізаров.

«Два тижні тому ми отримали продовження дозволу на роботу для Савіка. Вчора з’явилося багато інформації про те, що цей дозвіл був анульований. Ми вважали, що це „качка“. Однак сьогодні вранці наші юристи зв’язалися з центром зайнятості та ті усно підтвердили цю інформацію», — сказав він.

«Вони запросили нас на 14:30 на Жилянську в центр зайнятості, де будуть нам пояснювати, чому вони анулювали дозвіл на роботу. Вони також кажуть, що в понеділок направили нам повідомлення, але ми його ще не бачили», — додав Єлізаров.

«Заборону Шустера» вже встиг прокоментувати на своїй сторінці Андрій Портнов — колишній перший заступник глави Адміністрації Президента України, проти якого в Україні зараз заведені справи.

«Думаю, что выданный сегодня властью Савику Шустеру запрет на работу в Украине очень точно характеризует и так называемую революцию достоинства с майданом и свободу слова с европейской интеграцией», — написав Портнов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+