Слухати

Шустера звинувачують у «недостовірній інформації» в документах на дозвіл / Новини на Громадському радіо

Шустера звинувачують у «недостовірній інформації» в документах на дозвіл

26 квітня 2016 - 16:06
В Київському центрі зайнятості Савіку Шустеру повідомили, що рішення анулювати Шустеру дозвіл на працевлаштування в Україні пов'язане з тим, що він вже "підсудний", а в документах про це не сказано

Телеведучий Савік Шустер позбавлений права на роботу в Україні. Про це «Громадському радіо» розповів співвласник «Савік Шустер Студіо» Павло Єлізаров. За словами Єлізарова, про рішення анулювати Шустеру дозвіл на працевлаштування в Україні, телеведучому і його представникам сьогодні повідомили в київському центрі зайнятості. 

«Савіку скасували раніше виданий дозвіл на роботу, і який було видано в березні цього року. Його звинуватили в тому, що він недостовірні дані вказав, так як він у нас тепер підсудна людина, виявляється. Тобто податкова  порушила кримінальну справу проти нього, тепер він уже підсудний у нас», — розповів бізнеспартнер Савіка Шустера. .

Він додав, що команда оскаржуватиме заборону. 

«Громадське радіо» передавало, що Савіку Шустеру сьогодні дійсно заборонили працювати в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+