Слухати

У Меджлісі розповіли, як діятимуть після заборони кримського суду

26 квітня 2016 - 17:51
Рішення суду буде офіційно доступне не раніше 4 травня, зараз представникам Меджлісу не мотивували причини заборони
 У Меджлісі розповіли, як діятимуть після заборони кримського суду / Новини на Громадському радіо

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, який перебував на суді під час винесення вироку про заборону Меджлісу,  повідомив «Громадському радіо», що суд не мотивував причини заборони. Вони будуть відомі лише через кілька днів, а офіційно, з печаткою, рішення буде доступне не раніше 4 травня. 

«Как будет суд объяснять свое решение, к сожалению, нам неизвестно», — повідомив він.

Наріман Джелял зазначив, що рішення будуть оскарджувати.

«Мы будем обращатсья в Европейский суд. Мы все понимаем, что в Крыму осуществлять деятельность Меджлис без последствий для его членов уже не сможет, но мы все понимаем, что вне Крыма Меджлис крымскотатарского народа, я уверен, будет продолжать свою деятельность. Члены Меджлиса в Крыму, я думаю, в ближайшее время определят свою позицию по дальнейшей деятельности, решат для себя, что им делать с теми обязательствами, которые они взяли на себя в Ханском Дворце в 2013 году и, я думаю, по их дальнейшим действиям будет ясно», — додав Наріман Джелял.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+