Слухати

«Українці люблять переслідуваних», — реакції на заборону Шустеру працювати

26 квітня 2016 - 16:43
«Громадське радіо» зібрало реакції соцмереж на новину про те, що Савіку Шустеру, який є громадянином Канади, анулювали дозвіл на роботу в Україні
«Українці люблять переслідуваних», — реакції на заборону Шустеру працювати / Новини на Громадському радіо

В Київському центрі зайнятості Савіку Шустеру повідомили, що рішення анулювати Шустеру дозвіл на працевлаштування в Україні пов’язане з тим, що він вже «підсудний», а в документах про це не сказано. «Громадське радіо» зібрало реакції соцмереж на цю новину. 

«Проект комірець» опублікував короткий уривок інтерв’ю Савіка Шустера з Петром Порошенком, у якому Президент говорить, що готовий віддати життя за свободу слова. 

Колишній заступник голови АП часів Януковича Андрій Портнов:

Народний депутат Дмитро Добродомов:

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін:

Журналіст Михайло Ткач:

Ведучий на каналі «Еспресо» Сергій Руденко:

Народний депутат Ігор Луценко:

Журналістка Тетяна Даниленко:

Політолог Віктор Таран:

Політик і громадський діяч Віктор Андрусів:

Телеведучий Савік Шустер позбавлений права на роботу в Україні. Про це «Громадському радіо» розповів співвласник «Савік Шустер Студіо» Павло Єлізаров. За словами Єлізарова, про рішення анулювати Шустеру дозвіл на працевлаштування в Україні, телеведучому і його представникам сьогодні повідомили в київському центрі зайнятості. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+