Слухати

Бойовики зірвали обмін заручників напередодні Великодня — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Бойовики зірвали обмін заручників напередодні Великодня — Геращенко

27 квітня 2016 - 17:03
За її словами, потім представники бойовиків заявили, що вимагають звільнити терористів, причетних до терактів в Одесі і Харкові

Ірина Геращенко повідомляє, що звільнення до Великодня, про яке останнім часом багато говорили — зірване. Про це віце-спікерка парламенту і учасниця контактної переговорної групи в Мінську Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у соцмережі. 

«Ми наполягали на їх звільненні до Великодня і готові були передати іншій стороні 50 людей… Але… До сьогодні ані ОБСЄ, ані В. Медведчук, що також працює в гуманітарній групі, ані я, ані СБУ не отримали жодної відповіді на наші списки і пропозиції! Жодної. А сьогодні все було підло зірвано. Спочатку всіми цими » чорними списками», але мене то мало обходить. Потім представники ОРДЛО вимагали обговорювати тему газу і т.д., яка не має жодного відношення до гуманітарної проблематики, потім заявили, що вони дадуть відповіді на наші пропозиції після свят, не раніше 12 травня!», — зазначає Геращенко.

За її словами, потім представники бойовиків заявили, що вимагають звільнити терористів, причетних до терактів в Одесі і Харкові.

«Натомість нам передадуть список заручників, в якому нам відомо тільки 7 прізвищ, і немає всіх тих героїв, за звільнення яких ми боремося вже рік. Вкидали все нові і нові домашні заготовки, відкидали всі пропозиції звільнити бодай 7 заручників, яких вони готові передати. Так і не надали, попри обіцянку, відповідь по затриманому співробітнику ООН і по релігієзнавцю І. Козловському, відкинули всі ініціативи по важкохворим. Вони зірвали обмін напередодні Великодня, найбільшого православного свята», — впевнена вона.

За її словами, зрив обміну заручників має стати ключовою темою зустрічі ТКГ у п’ятницю, 29 квітня. 

Ірині Геращенко дозволили бути в Білорусі лише протягом місяця — документ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+