Слухати

Ірині Геращенко дозволили бути в Білорусі лише протягом місяця — документ

27 квітня 2016 - 14:44
Як свідчить поширений Іриною Геращенко документ, вона увійшла  до списку громадян, в'їзд яких "небажаний" або заборонений за ініціативи правоохоронних органів Російської Федерації
Ірині Геращенко дозволили бути в Білорусі лише протягом місяця — документ / Новини на Громадському радіо

Білоруська сторона заборонила в’їзд на свою територію першому заступнику голови Верховної Ради України Ірині Геращенко. Про це написала сама віце-спікер, і на брифінгу в Києві повідомив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. За його словами, білоруська сторона, так само, як і російська, заборонила в’їзд Геращенко. Документ на своїй сторінці опублікувала сама віце-спікерка Ірина Геращенко.

У той же час, за його словами, «за дорученням президента були прийняті активні дипломатичні кроки і вдалося добитися дозволу на тимчасовий в’їзд Геращенко в Білорусь».

Як свідчить поширений Іриною Геращенко документ, вона увійшла  до списку громадян, в’їзд яких «небажаний» або заборонений за ініціативи правоохоронних органів Російської Федерації.  

 

Також Геращенко сьогодні вранці заявляла про намір на засіданні гуманітарної підгрупи в Мінську, запланованій на 27 квітня, домагатися визволення до Великодня заручників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+