Слухати

Київський військовий ліцей Богуна очолив генерал, що героїчно вижив у АТО

27 квітня 2016 - 11:03
Ігор Гордійчук героїчно відбивався від ворога на Савур-Могилі, і його навіть деякий час вважали мертвим
Київський військовий ліцей Богуна очолив генерал, що героїчно вижив у АТО / Новини на Громадському радіо

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна очолив генерал Ігор Гордійчук, учасник бойових дій під Савур-Могилою. Про це написала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко. Вона також розповіла, що він героїчно відбивався від ворога на Савур-Могилі і його навіть деякий час вважали мертвим. 

«Це справді людина-легенда, він один відбивався від ворога на Савур Могилі, коли його знайшли, думали, що він мертвий, бо не було півчерепа… В морзі Дніпропетровського шпиталю побачили, що шевелиться! Він втратив пам’ять, не пам’ятав нічого і його абсолютно випадково в госпіталі знайшла його героїчна дружина. Потім довгі місяці лікарні», — розповідає Ірина Геращенко. 

Неймовірну історію Ігоря Гордійчука описав і Юрій Бутусов.

«Ігор Володимирович народився 12 листопада 1972 го року. Він зробив кар’єру в спецназі — у свій час командував 8-м полком, потім — Генеральний штаб. Коли почалася війна в штабах не ховався. У серпні 2014 го начальник Генштабу Муженко Полковнику Гордійчуку особисто дав задання тримати Савур-Могилу за всяку ціну. Це мала бути той, хто виконає. За всяку ціну.
Гордійчук сформував окрему розвідувальну роту з добровольців. Вона не встигла пройти підготовку — її відразу як останній резерв в якості піхоти кинули на Саур-Могилу. Групи бійців з роти Гордійчука брали участь в боях за взяття висоти, і утримували її до останнього», — написав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+