Слухати

Суддя РФ оштрафувала на 20000 рублів активістів, які підтримали Савченко  / Новини на Громадському радіо

Суддя РФ оштрафувала на 20000 рублів активістів, які підтримали Савченко

27 квітня 2016 - 19:13
За даними активістки, в цій справі було засуджено ще 12 осіб, аж до взяття під варту на 10 діб. Всього 8 березня було затримано 36 людей

Суддя Тверського суду Москви призначила штраф по 20 000 рублів двом активістам, які брали участь в акції на підтримку Надії Савченко 8 березня 2016 року. Про це написала в соцмережі активістка Наталія Іванова, яку засудили разом з іншим учасником акції Володимиром Шрейдлером. 

«На суддю не вплинув той факт, що у мене два сини — учня, чоловік — інвалід на пенсії, що у Володі теж неповнолітня дитина і група інвалідності. Що залучалися ми даним фактом вперше в житті. Видно ця банда все прекрасно знає, відстежує організаторів і учасників і віддає всім по заслугах, маючи намір остудити наш протестний запал. Сьогодні також судили ще трьох жінок — учасників акції 8 березня і їм теж призначено покарання у вигляді штрафу 10 000 рублів. На грубу і хамувату злочинницю в мантії нічого не діє. Вона зачитує вирок і бігом видаляється в свою кімнату, щоб не чути правдивих реплік і прокльонів на свою адресу», — зазначила жінка.

В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» Наталія Іванова зазначила, що активісти подали апеляції до суду вишої інстанції і мають намір довести розгляд справи до ЄСПЛ.

Активістка написала, що продовжуватиме виходити на акції підтримки за Надію Савченко.

«В її особі образили і оббрехали всіх нас — не схильних до зомбування і деградації, що мають розум, совість, честь і гідність», — додала вона.

За її даними, в цій справі було засуджено ще 12 осіб і всі покарані суддею Орєховою, аж до взяття під варту на 10 діб. Всього 8 березня у Москві було затримано 36 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+