Слухати

Волонтерка спростувала слова Порошенка про нестачу програм управління в ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Волонтерка спростувала слова Порошенка про нестачу програм управління в ЗСУ

27 квітня 2016 - 15:44
За словами волонтерки Ольги Решетилової, на сьогоднішній день в Україні на волонтерських засадах, але дуже професійно розроблено мінімум три системи автоматизованого управління артилерійським вогнем

Про це волонтерка фонду «Повертайся живим» Ольга Решетилова повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Донесіть хтось Петру Олексійовичу, що на сьогоднішній день в Україні на волонтерських засадах, але дуже професійно розроблено мінімум три системи автоматизованого управління артилерійським вогнем. Ці системи розроблялись і постійно вдосконалюються в режимі жорсткої здорової конкуренції між волонтерськими групами, всі вони випробувані в бойових умовах, розробники пройшли перевірку на надійність і самовіддано день і ніч підтримують функціонування своїх систем. Ці системи, кожна на своїй ділянці, вже неодноразово зарекомендовували себе, наносячи масштабні втрати противнику і рятуючи наші позиції і цивільні об»єкти від обстрілів. Зараз, на велике щастя, відбувається процес інтеграції всіх цих систем між собою. Єдина проблема — взяти і поставити все це на озброєння», — запевняє Ольга Решетилова. 

За її словам, час від часу в рядах Міноборони і Генштабу з’являються горе-бізнесмени, які починають критикувати волонтерські системи і обіцяють створити свої,значно кращі. І відразу з’являються лобісти цих майбутніх програм.  

Сьогодні прес-служба президента поширила реліз, у якому зазначалося наступне:

«Верховний Головнокомандувач наголосив, що для успішного виконання завдань потребує вирішення низка проблем — незадовільний рівень забезпеченості військ сучасними радіолокаційними комплексами та лазерними далекомірами, у тому числі приладами нічного-денного бачення, брак програмно-апаратних засобів для автоматизації процесів управління вогнем на базі планшетів і кишенькових комп’ютерів та відсутність достатнього забезпечення безпілотними комплексами розвідки. Артилерійські підрозділи потребують оснащення сучасними технічними засобами контрбатарейної боротьби дальньої дії — як вітчизняного виробництва, так і отриманих у рамках міжнародної технічної допомоги», — зазначалося в релізі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+