Слухати

Залізничники обурилися, що Зібров гуляв по коліях у кліпі — Укрзалізниця

27 квітня 2016 - 17:52
В Укрзалізниці нагадали, що переходити через залізничні колії слід тільки у встановлених місцях (це пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди)
Залізничники обурилися, що Зібров гуляв по коліях у кліпі — Укрзалізниця / Новини на Громадському радіо

Укрзалізниця закликала  українського співака не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах.

«Ходіння по коліях — це небезпечно та може призвести до травмувань. Залізничники обурені поведінкою народного артиста України Павла Зіброва‬. Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок — грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування», — написали в прес-службі Укрзалізниці.

Там нагадали, що переходити через залізничні колії слід тільки у встановлених місцях (це пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди). На станціях, де немає мостів і тунелів, залізничні колії можна перетинати лише по спеціальних настилах, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

«Зазначаємо, що недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування. Зокрема, через власну необережність та невиправданий ризик з початку 2016 року на залізничному транспорті травмувалося 190 осіб, з них 118 людей загинуло. У минулому році було 169 випадків, з них 103 – зі смертельним наслідком», — іронізують в прес-службі. 

Сьогодні вийшов кліп Павла Зіброва, у якому він та група «Плюшевий Бруклин» пропонують зробити його начальником Укрзалізниці.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+