Слухати

«Губернатор» Севастополя пообіцяв звільнити тих чиновників, які не носитимуть георгіївську стрічку

28 квітня 2016 - 12:55
Не дотримуєшся «переможного» дрес-коду – заяву на звільнення на стіл
«Губернатор» Севастополя пообіцяв звільнити тих чиновників, які не носитимуть георгіївську стрічку / Новини на Громадському радіо

На сьогоднішньому засіданні оперативного штабу по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Севастополі російський очільник міста Сергій Меняйло пригрозив своїм підлеглим звільненням за те, що вони не носять георгієвську стрічку.

«Два дні тому під егідою уряду тут, в Севастополі, взагалі вже по всій країні стартувала акція «Георгієвська стрічка». Шановні колеги, ви маєте в першу чергу очолити реалізацію цієї акції. Зрозуміло всім? Тому якщо ми щось організовуємо, ми маємо стояти в перших рядах. Якщо в когось є інакша думка з цього питання, то, будь ласка, заяву на стіл», — звернувся до чиновників Меняйло.

Сам так званий «губернатор» прийшов на чергове засідання з георгієвською стрічкою. Чорно-помаранчева стрічка – увійшла до офіційного переліку символіки, якою прикрашатимуть місто до Дня Перемоги.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+