Слухати

Про будівництво паркінгу під Михайлівською площею мови поки немає — КМДА

28 квітня 2016 - 12:19
В Київській державній адміністрації спростували інформацію про те, що під Михайлівською площею вже все вирішено для будівництва паркінгу
Про будівництво паркінгу під Михайлівською площею мови поки немає — КМДА / Новини на Громадському радіо

Про це передає кореспондентка «Громадського радіо» з конференції у КМДА з посиланням на заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Спасибко та керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

За її даними, чиновник Яструбенко подав проект на розгляд ради, проте він пройшов всього два департаменти і застопорився на Міністерстві культури. Активісти почали кричати, що все вже є,  але те, що повністю зібрали підписи – це неправда, повідомляють в КМДА.

«Яструбенку буде винесена догана. Без проходження всіх департаментів і висновку ЮНЕСКО нічого не буде. Після цього будуть обов’язково громадські слухання. Гроші для таких масштабних будівництв у бюджеті Києва відсутні, тому будуть залучати донорів та інвесторів», — передає кореспондентка. 

13 078 373_1 182 523 491 780 164_12 860 117_o_1.jpg

Негативний відгук Яструбенку // «Громадське радіо»
Негативний відгук Яструбенку
«Громадське радіо»

13 112 462_1 182 512 835 114 563_1 844 005 784_o_0.jpg

Володимир Бондаренко та Олександр Спасибко // «Громадське радіо»
Володимир Бондаренко та Олександр Спасибко
«Громадське радіо»

До цього активна громада Києва почала протестувати проти будівництва паркінгу. 

«Захист історичного серця столиці став особистою справою журналістів і письменників, художників і бізнесменів, політиків і юристів, молоді і старшого покоління. Все більше киян сприймають цей захист як свою особисту справу», — писала активістка Женя Кулєба.

Вона зазначає, що стосовно Михайлівської площі, розробленого і затвердженого проекту паркингу справді немає (принаймні, ми про нього не знаємо).

«Але чому пан Прокопів не каже, що є проект розпорядження мера, який активно погоджується в КМДА? Чому пан Прокопів не каже, що є візуалізації паркінгу, які я особисто сфотографувала в кабінеті Александр Спасибко? Висловлювання чомусь абсолютно протилежні тим, які було сформульовано в статті того ж Володимира Прокопіва, що вийшла трішки раніше», 

У вказаній статті Секретар Київради Володимир Прокопів вважає неможливим будь-яке будівництво на Михайлівській площі і переконаний, що автора розпорядження про паркінг треба звільнити.

«Я не вважаю можливим будівництво будь-чого на Михайлівській площі. Маразм дійшов до того, що вже йде мова про приватизацію Михайлівської площі. Це маячня, це неможливе, і депутатський корпус цього ніколи не допустить», — заявив Прокопів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+