Слухати

Шустер може продовжувати працювати до з’ясування  обставин — офіційно / Новини на Громадському радіо

Шустер може продовжувати працювати до з’ясування обставин — офіційно

28 квітня 2016 - 10:44
Державна служба зайнятості призупинила рішення Київського центру зайнятості щодо анулювання Шустеру дозволу на роботу в Україні

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) призупинив дію рішення Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на застосування праці громадянина Канади Савіка Шустера в Україні до з’ясування обставин.

Про це  повідомляється на офіційному пабліку Служби зайнятості у соцмережі.

В ефірі програми «Київ-Донбас» телеведучий Савік Шустер по телефону озвучив свою позицію щодо заборони працювати в Україні.

Адвокат Шустера пояснив, чому Савік не мав платити податок.

Раніше «Громадське радіо» зібрало реакції соцмереж на новину про те, що Савіку Шустеру, який є громадянином Канади, анулювали дозвіл на роботу в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+