Слухати

У «ЛНР» Шевченка в центрі Луганська називають «пам’яткою республіки»

28 квітня 2016 - 18:34
У тексті всередині кросворду в Луганську зазначається, що творчу спадщину Шевчкенка можна віднести також і до російської літератури
У «ЛНР» Шевченка в центрі Луганська називають «пам’яткою республіки» / Новини на Громадському радіо

У «ЛНР» в продаж надійшли кросворди з пам’ятником українському поетові Тарасу Шевченку на обкладинці, передає Інформатор
Усередині видання розповідається про творчість Шевченка і його причетності до українського національного відродження. Проте наголошується, що творчу спадщину поета можна віднести також і до російської літератури.

019cd90f-41ae-4473-a0d0-d5213dca401e.jpg

Пам'ятник // http://informator.lg.ua/
Пам’ятник
http://informator.lg.ua/

Сам пам’ятник Шевченку, розташований в центрі Луганська — на вулиці Радянській, названий «пам’яткою республіки», а творчість Кобзаря — «життєдайним джерелом правди і свободи для багатьох поколінь».

Як з’ясувалося, «шевченківські» кросворди випущені луганським поліграфічним підприємством «Прес-Експрес», очолюваним Володимиром Кулінченка, і обслуговуючим поліграфічні інтереси глави «ЛНР».

a850dff7-51c3-4fb3-87cc-76b462a75d41.jpg

Про Шевченка // http://informator.lg.ua/
Про Шевченка
http://informator.lg.ua/

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+