Слухати

Українці своїх не кидають — репресована Віра Савченко кличе до Чечні

28 квітня 2016 - 16:38 176
Рішення про обмеження виїзду з Російської Федерації сестрі засудженого в Росії нардепа Надії Савченко Вірі скасовано. Про це ТАСС повідомило джерело в правоохоронних органах

Віра Савченко закликала журналістів, громадськість та депутатів підтримати у Грозному українських політв’язнів Клиха і Карплюка. 

«Те, що відбувається зі мною, в РФ через «Чеченську справу» принаймні нагадує вам про наших хлопців там! 04.05.2016 почнуться дебати в суді Грозного. І жоден тв канал України не хоче їхати! Принаймні через мої проблеми ви згадаєте про Миколу і Стаса! Українці своїх не кидають!», — написала Савченко. 

Рішення про обмеження виїзду з Російської Федерації сестрі засудженого в Росії нардепа Надії Савченко Вірі скасовано. Про це ТАСС повідомило джерело в правоохоронних органах. Воно підкреслило, що в найближчі години сестра Савченко зможе покинути Росію.

Напередодні на пункті пропуску «Чертково» в ході прикордонного контролю Віру Савченко намагалися затримати, однак завдяки консулу України її відвезли в Ростов. Причина затримання — нібито перебування Савченко у федеральному розшуку.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+