Слухати

Киянка розповіла, як поліцейські швидко затримали крадіїв у кав’ярні

29 квітня 2016 - 10:41
Поліцейські через скло побачили, як один з чоловіків риється в жіночій сумочці. На виході чоловіків затримали
Киянка розповіла, як поліцейські швидко затримали крадіїв у кав’ярні / Новини на Громадському радіо

Історію крадіжки в кафе описала на своїй сторінці користувачка Катерина Шаповал. 

«Мене сьогодні пограбували. В кафе. Витягли гроші з сумки, яка висіла на спинці стільця. Але пост мій не про це. Поліцейські помітили двох хлопців, кримінального вигляду, які тупцювали біля кафе, періодично туди заглядаючи. Потім ці хлопці зайшли всередину, сіли за столик і поліцейські, які вже почали стеження, через скло побачили, як один з них шарить у мене в сумці. На виході злочинців затримали», — написала жінка.

Вона потім запитала в одного з крадіїв, коли він уже був у наручниках, «Чому вибрали саме мене?». Чоловік відповів, що «вона сама себе вибрала», так як сумка висіла на спинці стільця поза її зором.

«Крім подяки групі, яка працює в управлінні карного розшуку, головного управління м.Києва Нацполіції я хочу сказати всім — люди, будьте обережні! Тим більше, що ми самі не зможемо на око визначити «кримінального» Чи виду людина, яка сидить за сусіднім столиком. Вони виглядали зовсім звичайно, кримінальні звички змогли помітити тільки досвідчені оперативники. Ось імена поліцейських: Євген Василенко, Олег Музиченко, Віталій Мельников і Владислав Байдалюк. До речі, вони мені розповіли, що зарплату їм, всупереч обіцянкам, так і не підвищили», — написала користувачка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+