Слухати

Надія Савченко не знала про переслідування Віри, вона обурена — Полозов

29 квітня 2016 - 17:50
Відчуває Надія Савченко себе вже краще, скаржиться тільки, що після сухого голодування повільно відновлюється
Надія Савченко не знала про переслідування Віри, вона обурена — Полозов  / Новини на Громадському радіо

Адвокат Микола Полозов пише в соцмережі, що зустрівся з Надією Савченко в СІЗО. Відчуває вона себе вже краще, скаржиться тільки, що після сухого голодування повільно відновлюється.

«Заповнювали з нею заяви, необхідні для передачі її в Україну згідно з конвенцією. Ретельно вибирали формулювання. Від ряду запропонованих в зразках заяв формулювань Надія відмовилася, замінила своїми. Всі заяви складені на ім’я директора ФСВП Корнієнко. Обговорювали положення конвенції про видачу, її наслідки. Все, що було потрібно від Надії вона виконала, тепер терміни її звільнення залежать цілком і повністю від моторності дій влади», — пише Полозов.

Він розповів Надії про спробу затримання її сестри Віри, про оголошення в розшук.

«Надія не знала про цей інцидент, була вкрай обурена. Великих зусиль коштувало її умовити не робити різких необачних дій в зв’язку з цим, вона написала заяву з цього приводу. Передав всі слова підтримки, які мені прислали для Надії. Вона подякувала всім за теплі слова. Наступного разу побачу Надію в день її народження 11.05», — зазначає адвокат. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+