Слухати

У свято Воскресіння на вулиці імені Нігояна гратиме орган при свічках

29 квітня 2016 - 18:11
У Дніпропетровському будинку органної музики на вулиці Нігояна запрошують на Великдень послухати орган при свічках
У свято Воскресіння на вулиці імені Нігояна гратиме орган при свічках / Новини на Громадському радіо

Таїна Святого Воскресіння у музиці органу розкриється 1 травня на Великдень. Будинок органної та камерної музики запрошує всіх мешканців та гостей Дніпропетровщини на святковий концерт «Пасхальна радість». Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації Дніпропетровщини.

Особлива великодня музика Баха, Райнбергера, Альбіноні та Мельденсона прозвучить 1 травня о 15.00 в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики. Її виконають на органі Ксенія Белікова та Оксана Козьякова. Співатиме Тетяна Улькіна.

Поринути у святкову та ліричну атмосферу допоможуть святково прибраний зал та сяяння свічок. Про тонкощі великодньої музики розповість музикознавець Сергій Міледін.

Будинок органної та камерної музики знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. С. Нігояна, 66.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+