Слухати

Українській стороні відомо про затримання українців у Донецьку

29 квітня 2016 - 13:13
Будь-які деталі — скільки осіб було затримано і хто вони — представник організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан розголошувати відмовився
Українській стороні відомо про затримання українців у Донецьку / Новини на Громадському радіо

Українській стороні відомо про затримання групи українських громадян в Донецьку, яких бойовики підозрюють в підготовці замаху на лідера самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка. Про це «Громадському радіо» розповів представник організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан:.

«Я передзвонив вчора в Донецьк, отримав підтвердження від заступника Захарченка про те, що подібний інцидент був. Люди затримані і ведеться слідство», — повідомив він.

Будь-які деталі — скільки осіб було затримано і хто вони — Володимир Рубан розголошувати відмовився.

Нагадаємо раніше «Громадське радіо» повідомляло про те, що в так званому «МГБ» самопроголошеної «ДНР» заявили про затримання групи людей, які прибули з підконтрольних Україні територій, які нібито готували замах на ватажка бойовиків Олександра Захарченка.

На сайті сепаратистів «ДАН» повідомляється, що в результаті проведення оперативно-розшукових заходів було затримано групу прибулих з підконтрольної Києву території громадян України, що мали при собі потужний вибуховий пристрій, закамуфльований під предмети інтер’єру.

«Встановлено, що вказані особи мали посібників, які вивчили маршрути руху Глави Донецької Народної Республіки Олександра Захарченко та місця його перебування. Встановлено план дій терористів: привести в дію вибуховий пристрій в стрілецькому комплексі «Артеміда» міста Донецька при черговому його відвідуванні Главою Донецької Народної Республіки Олександром Захарченко», — зазначають в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+