Слухати

Волонтери з Харківщини зібрали для бійців АТО понад 500 пасок / Новини на Громадському радіо

Волонтери з Харківщини зібрали для бійців АТО понад 500 пасок

29 квітня 2016 - 16:02
Волонтерська група з Балаклії та околиці, яка вже 2 роки допомагає бійцям АТО на передовій, розповіла «Громадському радіо» про приготування до чергового візиту в зону конфлікту

Валентина Мазурчак, волонтерка із Савинець, що на Харківщині готує домашню їжу для бійців української армії. Цього разу з нагоди Великодню вдалося зібрати та приготувати понад 500 пасок.

 

_dsc0342_kopyrovat.jpg

Паски для бійців випікали всім селом // «Громадського радіо»
Паски для бійців випікали всім селом
«Громадського радіо»

«Ми приготували пасок 400-500. Самі пекли та допомагали підприємства регіону. Також будуть пироги, шуба, окрошка, салати, які тільки могли приготувати», — розповіла Валентина.

Валентина Мазурчак дякує всім, хто відкликався та вклав власні сили, щоб бійці на передовій відчули справжнє свято. На приготування страв пішла не одна доба.

 «На це у нас пішло 2 доби. Нам дуже добре допомагали сусідні села. Також дякуємо голові районної адміністрації, який підтримує нас. Нам надсилають гроші, а ми тоді купуємо все необхідне і готуємо», — сказала вона.

Випікали символи Великодня великою волонтерською родиною. До роботи долучилися господині, яким видавали всі необхідні продукти для приготування.

 «Хто де випікав. Хто в печі, а хто і в духовках — де тільки змогли», —розповіла Валентина Мазурчак.

За словами Валентини, всі бійці, як власні діти. А дітям варто віддавати все найкраще.

 «Ми раді, що змогли чимось потішити наших солдатиків. Ми для них все зробимо. Ми ж одне ціле! Вони там, а ми тут. У нас тут свій фронт. Як тільки нікого нема — бойова тривога і всі збігаються і допомагають», — говорить Валентина.

Кожного разу збирати допомогу стає все важче. Валентина розповідає, що інколи вдається зробити неможливе — достукатися до місцевих чиновників, які врешті решт виділяють певні кошти. Але це  не зупиняє волонтерів, адже всі мають мету — відвезти частинку домівки на передову.

 «Цього разу ми хочемо їм зробити приємний святковий подарунок, щоб вони відчули, що ми їх дуже любимо та чекаємо», — розповіла вона.

Катерина Кадер з Харківщини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+