Слухати

Євробачення прирівняло прапор кримських татар до символів «ДНР» і Косово

29 квітня 2016 - 12:52
На Євробаченні-2016 заборонили кримськотатарський прапор. Такі правила опубліковані на сайті концертного залу, де буде проходити конкурс
Євробачення прирівняло прапор кримських татар до символів «ДНР» і Косово / Новини на Громадському радіо

На Євробаченні-2016 заборонили кримськотатарський прапор. Він увійшов до списку недержавних прапорів. Такі правила опубліковані на сайті концертного залу Stockholm Globe Arena, де буде проходити конкурс, повідомляє Громадське.Крим.

Відвідувачам дозволено приносити з собою прапори країн-учасниць або будь-яких інших країн, що входять в ООН, а також прапор Європейського союзу і райдужний прапор.

Будь-які інші місцеві, регіональні або провінційні прапори заборонені.

Кримськотатарський прапор опинився поруч з прапорами Косово, Палестини, Північного Кіпру, Придністров’ям, а також прапорами самопроголошеного «ДНР» і угруповання «Ісламська Держава».

6359dac-qip-shot-screen-901_1.jpg

Кримськотатарський прапор у списку // http://www.hromadske.tv/
Кримськотатарський прапор у списку
http://www.hromadske.tv/

Нагадаємо, що за підсумками глядацького та суддівського голосування Україну на «Євробаченні-2016» буде представляти Джамала.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+