Слухати

На Луганщині під час свят відкриють додаткові пункти пропуску

30 квітня 2016 - 15:53
У Луганській області на Великдень та на Поминальні дні відкривають додаткові пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією
На Луганщині під час свят відкриють додаткові пункти пропуску / Новини на Громадському радіо

Відповідне рішення було прийнято щодо організації та здійснення пропуску громадян України, які проживають в межах прикордонних населених пунктах, йдеться на сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У Троїцькому районі працюватиме міждержавний автомобільний пункт пропуску «Дьоміно-Олександрівка», місцевий пункт пропуску «Сіротине».
Також відкриється Білолуцький міждержавний автомобільний пункт пропуску «Новобіла»;
У Марківському районі потрапити до Росії можна буде на напрямку Височинівка (РФ)-Новомарківка (Україна).

Начальникам відділів прикордонної служби «Троїцьке», «Білолуцьк», «Марківка» доручено провести наради з представниками органів Фіскальної служби, Служби безпеки, Національної поліції, обласних, районних, сільських, селищних рад з питання організації пропуску через місцеві пункти пропуску.

«Пункти пропуску будуть відкрити у період з 30 квітня до 3 травня та з 8 по 10 травня. Вони будуть працювати з 8:00 до 20:00 години», — зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+