Слухати

Плотницький не проти піратського показу фільмів у кінотеатрах Луганська

30 квітня 2016 - 11:05
Про це йшла мова на одному із засідань «Совміну «ЛНР». Ігоря Плотницького обурив показ фільму «8 перших побачень» за участю українського актора Володимира Зеленського
Плотницький не проти піратського показу фільмів у кінотеатрах Луганська / Новини на Громадському радіо

Максим Беспалов, який називає себе «заступником міністра інформації «ЛНР», зазначив, що у розмові з власником кінозали «Луч», той пояснив, що не знав зміст стрічки і акторський склад. Тепер фільм у кінотеатрі не показують.

Плотницький зазначив, що є багато фільмів більш гідних і краще показувати їх. На це Оксана Кокоткіна, яка вважає себе «міністром культури «ЛНР», повідомив, що всі кінотеатри Луганська показують фільми не легально:

«Вони не мають права на прем’єрний показ», — зазначила вона.

Ігор Плотницький зазначив, що знає про це, але у перший час штрафувати власників кінотеатрів за це не буде. 

Луганський відеоблогер, автор відеороліка Всеволод Філімоненко припустив, що фільми для показу у кінотеатрах Луганська, скоріш за все завантажуються з Інтернету, або ж потрапляють у заклад іншим нелегальним способом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+