Слухати

Плотницький не проти піратського показу фільмів у кінотеатрах Луганська

30 квітня 2016 - 11:05 144
Про це йшла мова на одному із засідань «Совміну «ЛНР». Ігоря Плотницького обурив показ фільму «8 перших побачень» за участю українського актора Володимира Зеленського

Максим Беспалов, який називає себе «заступником міністра інформації «ЛНР», зазначив, що у розмові з власником кінозали «Луч», той пояснив, що не знав зміст стрічки і акторський склад. Тепер фільм у кінотеатрі не показують.

Плотницький зазначив, що є багато фільмів більш гідних і краще показувати їх. На це Оксана Кокоткіна, яка вважає себе «міністром культури «ЛНР», повідомив, що всі кінотеатри Луганська показують фільми не легально:

«Вони не мають права на прем’єрний показ», — зазначила вона.

Ігор Плотницький зазначив, що знає про це, але у перший час штрафувати власників кінотеатрів за це не буде. 

Луганський відеоблогер, автор відеороліка Всеволод Філімоненко припустив, що фільми для показу у кінотеатрах Луганська, скоріш за все завантажуються з Інтернету, або ж потрапляють у заклад іншим нелегальним способом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+