Слухати

У Києві запрацювала дитяча залізниця / Новини на Громадському радіо

У Києві запрацювала дитяча залізниця

30 квітня 2016 - 12:19
20 квітня відбулося щорічне урочисте відкриття дитячої залізниці, що знаходиться у Сирецькому парку

dsc_2400.jpg

Урочисте відкриття // Громадське радіо
Урочисте відкриття
Громадське радіо
Унікальним є те, що посади провідників, машиністів та інших залізничників очолюють діти під наглядом досвідчених інструкторів. Адміністрація ДЗ зазначає, що з кожним роком кількість бажаючих відвідувати гуртки для юних залізничників зростає.

dsc_2481.jpg

Залізниця у Сирецькому парку Києва // Громадське радіо
Залізниця у Сирецькому парку Києва
Громадське радіо

dsc_2475.jpg

Люди чекають потяг // Громадське радіо
Люди чекають потяг
Громадське радіо

dsc_2420.jpg

Юні залізничники // Громадське радіо
Юні залізничники
Громадське радіо

«Ми зацікавлені в тому, щоб на залізницю приходили молоді люди, які не тільки мають певні знання, а й навіть внутрішню потребу для того, щоб займатися цією справою, щоб вони любили цю роботу, щоб вони пишалися нею, щоб вони відповідально ставилися.

На залізниці є дуже багато людей, які виросли на залізниці, які виросли в сім’ях залізничників. На цьому базується головний принцип виховної роботи та кадрового  потенціалу залізниць», — додала адміністрація ДЗ.

Дитяча залізниця у Києві першою розпочала свою роботу цього року. Незабаром 6 дитячих залізниць у інших містах України відкриють свої коліі для дітей.

Євгенія Москалець для «Громадського Радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+