Слухати

Адвокат розмістив адресу Савченко для привітань з днем народження 11 травня

01 травня 2016 - 13:13
11 травня у Надії Савченко день народження
Адвокат розмістив адресу Савченко для привітань з днем народження 11 травня / Новини на Громадському радіо

Адресу і дату розмістив на своїй сторінці у соцмережі адвокат Микола Полозов. 

«11 мая у Надежды Савченко день рождения. Поздравить её можно письмом или открыткой. Адрес для писем: 346 408, Ростовская область, г. Новочеркасск, ул. Украинская, д.1 ФКУ СИЗО-3 ГУФСИН России по Ростовской области. Савченко Надежде Викторовне», — написав він.

Надія Савченко не знала про переслідування Віри, вона обурена — писав адвокат Полозов 2 дні тому. Він відвідав Надію, та запевнив, що відчуває себе Савченко вже краще, скаржиться тільки, що після сухого голодування повільно відновлюється.

Раніше Віра Савченко повідомила, що вона вже в Україні. Напередодні на пункті пропуску «Чертково» в ході прикордонного контролю Віру Савченко намагалися затримати, однак завдяки консулу України її відвезли в Ростов і вивезли. Причина затримання — нібито перебування Савченко у федеральному розшуку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+