Слухати

У «McDonald’s» не давали згоди на відкриття закладу в Луганську / Новини на Громадському радіо

У «McDonald’s» не давали згоди на відкриття закладу в Луганську

01 травня 2016 - 15:47
В ресторані використовується фірмова упаковка мережі українською мовою. Прес-секретар компанії в Україні повідомила, що ніхто не просив компанію про відкриття філії в Луганську

У McDonald’s не давали згоди на відкриття в Луганську ресторану швидкого харчування. Адвокати McDonald’s розслідують відкриття в окупованому Луганську ресторану, котрий продає гамбургери і картоплю фрі, схожі на ті, які подаються в ресторанах мережі по всьому світу. Про це повідомляє агентство Reuters.

«Наші юристи працюють над цим питанням», — заявила прес-секретар МакДональдз в Україні. Також прес-секретар повідомила, що ніхто не просив компанію про відкриття філії в Луганську.

Нещодавно в окупованому Луганську розпочав роботу новий заклад громадського харчування. Він розмістився у приміщенні, де до 2014 року перебував ресторан мережі МакДональдз. При цьому в ресторані використовується фірмова упаковка мережі українською мовою.

Як пише видання, незрозуміло, хто відкрив Макдональдз у Луганську. Люди, які відповіли за номерами, вказаними в ресторані, повідомили, що не мають ніякого стосунку до справи. Чиновник в юридичному відділі «торгового міністерства» в Луганську сказав, що він нічого не знає про проблему і що посадові особи не вживали жодних дій.

«Незаконне використання товарних знаків, найменувань і зображень продуктів, які належать до МакДональдз є прикладом порушення прав інтелектуальної власності компанії», —  попереджає прес-секретар Макдональдзу в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+