Слухати

Відкрився новий сайт з пошуку роботи для переселенців Донбасу і Криму

01 травня 2016 - 14:22
Тепер переселенці можуть отримати поради з працевлаштування і знайти роботодавця на спеціальному сайті для внутрішньо переміщених осіб
Відкрився новий сайт з пошуку роботи для переселенців Донбасу і Криму / Новини на Громадському радіо

Тепер переселенці можуть шукати роботу на спеціальному сайті для внутрішньо переміщених осіб. 

Проект працевлаштування переселенців «Career for new life» («Кар’єра для нового життя») сприяє працевлаштуванню вимушених переселенців з допомогою програми їх професійного навчання та розвитку, співпраці з роботодавцями, створення робочого простору, повідомляється на сайті проекту.

Фонд «Карітас України» в рамках програми «Кар’єра для нового життя» створили платформу для працевлаштування ВПЛ. На сайті доступні додаткові можливості, такі як допомога в створенні резюме, консультація фахівців з профорієнтації, розділи, в яких можна пропонувати оплачувані послуги (манікюр, рукоділля і т.д.). Для роботодавців, які теж переїхали із зони АТО, фонд пропонує гранти для створення трьох робочих місць.

Представництва проекту: Харків, Запоріжжя, Краматорск, Слов’янськ

З огляду на специфіку користувачів, творці подбали про підвищений рівень захисту: особисту інформацію можуть переглядати тільки зареєстровані та перевірені роботодавці.

Сайт відкритий вже два тижні і потроху набирає популярність. Організатори планують публікувати на ньому історії успішного працевлаштування користувачів, щоб їх історії служили надихаючим прикладом.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» редактор газети для переселенців поділився тим, як його газета розповідає переселенцям про їхні права.

Впродовж тижня 20 переселенців проїхали три регіони України в пошуках міста, де можна розпочати нове життя. Маршрут обрали не туристичний – відвідали Дніпропетровщину, Черкащину і Полтавщину. Чим закінчилося: розповіли в ефірі «Громадського радіо». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+