Слухати

Відкрився новий сайт з пошуку роботи для переселенців Донбасу і Криму

01 травня 2016 - 14:22
Тепер переселенці можуть отримати поради з працевлаштування і знайти роботодавця на спеціальному сайті для внутрішньо переміщених осіб
Сайт //

Тепер переселенці можуть шукати роботу на спеціальному сайті для внутрішньо переміщених осіб. 

Проект працевлаштування переселенців «Career for new life» («Кар’єра для нового життя») сприяє працевлаштуванню вимушених переселенців з допомогою програми їх професійного навчання та розвитку, співпраці з роботодавцями, створення робочого простору, повідомляється на сайті проекту.

Фонд «Карітас України» в рамках програми «Кар’єра для нового життя» створили платформу для працевлаштування ВПЛ. На сайті доступні додаткові можливості, такі як допомога в створенні резюме, консультація фахівців з профорієнтації, розділи, в яких можна пропонувати оплачувані послуги (манікюр, рукоділля і т.д.). Для роботодавців, які теж переїхали із зони АТО, фонд пропонує гранти для створення трьох робочих місць.

Представництва проекту: Харків, Запоріжжя, Краматорск, Слов’янськ

З огляду на специфіку користувачів, творці подбали про підвищений рівень захисту: особисту інформацію можуть переглядати тільки зареєстровані та перевірені роботодавці.

Сайт відкритий вже два тижні і потроху набирає популярність. Організатори планують публікувати на ньому історії успішного працевлаштування користувачів, щоб їх історії служили надихаючим прикладом.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» редактор газети для переселенців поділився тим, як його газета розповідає переселенцям про їхні права.

Впродовж тижня 20 переселенців проїхали три регіони України в пошуках міста, де можна розпочати нове життя. Маршрут обрали не туристичний – відвідали Дніпропетровщину, Черкащину і Полтавщину. Чим закінчилося: розповіли в ефірі «Громадського радіо». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+