Слухати

Вигнаний з ресторану через ДЦП Роман Кисляк знявся у привітанні Президента

01 травня 2016 - 11:41
У записі відео брали участь дружина Президента, волонтери, бійці, діти, а також вже відомий акцією "На каву з другом" Роман Кисляк — переселенець із Донецька
Вигнаний з ресторану через ДЦП Роман Кисляк знявся у привітанні Президента / Новини на Громадському радіо

На сторінці Президента України Петра Порошенка з’явилося Великоднє привітання до українців. У записі відео брали участь дружина Президента, волонтери, бійці, діти, а також вже відомий акцією «На каву з другом» Роман Кисляк — переселенець із Донецька, який під час війни на власному авто вивозив з-під обстрілів поранених, а згодом, уникаючи розправи сепаратистів, був змушений утекти з Донецька. Зараз він мешкає у Львові.

Про історію Романа усі дізналися після скандалу, коли його вигнали з ресторану «Vapiano Lviv».

Суспільство обурилося ставленням офіціанта та адміністрації до гостя, який через хворобу видався їм «підозрілим». Марина Порошенко тоді запросила Романа на каву, і з цього почалася чудова акція.

Попри хворобу чоловік самостійно себе утримує, він працює таксистом. Роман повільно розмовляє, але це не впливає на водійські якості. Люди, що користувалися його послугами, підкреслюють, що Роман дуже добрий та уважний водій. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+