Слухати

Фільми Олександра Довженка вперше покажуть в Єрусалимі / Новини на Громадському радіо

Фільми Олександра Довженка вперше покажуть в Єрусалимі

02 травня 2016 - 15:10
У трьох містах Ізраїлю демонструватимуть фільми українських режисерів «Незламна», «Поводир»

З 5 травня 2016 до кінця місяця в Ізраїлі пройдуть дні українського кіно. Фільми демонструватимуть у кінотеатрах трьох міст — Тель-Авіві, Єрусалимі та Хайфі.  Вперше в Ізраїлі представлять знамениту трилогію Олександра Довженка, а також новітні стрічки сучасних режисерів, зокрема Олеся Саніна, Сергія Мокрицького, Єви Нейман, Дмитра Мойсеєва, Олександра Балагура та Валентина Васяновича. Про це повідомляє видання Київ єврейський

Відкривати фестиваль 5 травня в Тель-Авіві буде фільм «Земля» Олександра Довженка з новим саундтреком, створеним театрально-музичним колективом «ДахаБраха». Два інших фільми трилогії, «Арсенал» і «Звенигора», покажуть в оновлених версіях, переозвучених за участю сучасних музикантів.

До програми фестивалю увійшли дві історичних епопеї, засновані на реальних подіях, — «Незламна» Сергія Мокрицького і «Поводир» Олеся Саніна, а також камерна комедійна драма Валентина Васяновича «Креденс», арт-хаусна мелодрама київського режисера Дмитра Моїсеєва «Такі гарні люди» і документально-ігровий фільм режисера Олександра Балагури «Час життя об’єкта в кадрі». Спеціальною подією закриття фестивалю стане прем’єра фільму «Пісня пісень» Єви Нейман за творами Шолом Алейхема, йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+