Слухати

У Краматорську, Слов’янську та Маріуполі переселенців навчатимуть фрілансу / Новини на Громадському радіо

У Краматорську, Слов'янську та Маріуполі переселенців навчатимуть фрілансу

02 травня 2016 - 19:12
Навчання організовано ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки уряду Японії

Близько 500 жителів і переселенців Донбасу зможуть пройти безкоштовні курси і отримати освіту за дистанційними професіями, передає ІА «Вчасно».

Аналогічні тренінги пройшли у Сєвєродонецьку.  Проводив їх фахівець з математики, інформатики та розробці сайтів, переселенець з Донецька Сергій Бондаренко. Після навчання 19 фахівців за спеціальністю web-дизайн отримали дипломи.

Як зазначила учасниця Анна Руднєва: «Не дивлячись на дуже стислі терміни, Сергій зробив практично неможливе — розповів основи WEB- дизайну для не дуже підготовлених слухачів. Тренінг був різноплановим, з практичними завданнями».

За 10 днів інтенсивного навчання учасники отримали теоретичні знання з веб-дизайну, HTML, CSS, створення доменних імен, роботі з хостингами, основам роботи з двигунами для сайтів і спробували все це застосувати на практиці.

Реєстрація для участі в наступних тренінгах триває за посиланням: http://vpo-work.org/restracya.html. Приєднатися до безкоштовного навчання азам дистанційних професій інтернет-маркетолога, менеджера з продажу, дизайнера, SMM-фахівця, копірайтера, репетитора і інших затребуваних спеціальностей можуть вимушені переселенці та жителі Донбасу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+