Слухати

Лиц не разглядел, услышал лишь «за Украину»! — на російського активіста напали

03 травня 2016 - 10:43
За його словами, раніше йому та його матері на елекронну пошту приходили листи з погрозами за його політичну позицію. Також Недопьокін стверджує, що 3-4 тижні тому з ним проводили «виховну бесіду»
Лиц не разглядел, услышал лишь «за Украину»! — на російського активіста напали / Новини на Громадському радіо

Увечері 2 травня у Москві на проукраїнського активіста Василя Недопьокіна біля під’їзду власного будинку скоєно напад. Про це хлопець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Напали зі спини, вдарили то чи в потилицю, то чи в шию — незрозуміло, бо болить те і те. Не втримавши рівновагу і впавши, я зловив удар в спину. Облич не розгледів, почув лише, що це «За Україну», — написав активіст.

За його словами, раніше йому та його матері на елекронну пошту приходили листи з погрозами за його політичну позицію. Також Недопьокін стверджує, що 3-4 тижні невідомі провели з ним «виховну бесіду»:

«… пообіцяли, якщо я знову засвічений з прапором України десь, мені «як мінімум плюнуть в обличчя», — написав Недопьокін.

19_main.jpg

Василь Недопьокін // Антон Наумлюк
Василь Недопьокін
Антон Наумлюк

Нагадаємо, у березні активіст Василя Недопьокін вийшов на пікет на підтримку української льотчиці Надії Савченко до будівлі ФСБ і був затриманий силовиками. Після чого матір вигнала хлопця з дому.

«Мама заявила йому, що не потрібно підставляти і ганьбити сім’ю, потім до неї приєдналася сусідка», — повідомив російський журналіст Антон Наумлюк в своїй сторінці у Facebook.

Як розповів сам Недопьокін, сусідка, разом з матір’ю називали його «бандерівцем і вбивцею», що він «готовий вбити своїх родичів і росіян» і «шлях йому тільки на зону».

За словами Антона Наумлюка, хлопець знайшов цілодобовий магазин, а ближче до третьої години ночі батьки все ж зателефонували і сказали повертатися додому.

12 794 331_1 724 322 687 782 388_6 083 902 691 243 995 830_n.jpg

Василь Недопьокін з Вірою Савченко // Фото зі сторінки активіста у Facebook
Василь Недопьокін з Вірою Савченко
Фото зі сторінки активіста у Facebook

12 938 274_1 739 978 952 883 428_4 525 222 056 551 232 136_n.jpg

Одиночний пікет // Фото зі сторінки активіста у Facebook
Одиночний пікет
Фото зі сторінки активіста у Facebook

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+