Слухати

Суд Італії прийняв рішення, що крадіжка їжі через голод не є злочином

03 травня 2016 - 18:04
На думку Верховного касаційного суду Італії, безхатченко вкрав їжу «через негайну і невідворотну потребу у харчуванні». Отже, це не було злочином
Суд Італії прийняв рішення, що крадіжка їжі через голод не є злочином / Новини на Громадському радіо

Крадіжка невеликої кількості харчів задля угамування голоду не є злочином. Таке рішення ухвалив Верховний касаційний суд Італії, скасувавши вирок стосовно безхатченка українського походження Романа Острякова. 

У 2011 році у Генуї чоловік вкрав з супермаркету сир і сосиски на загальну суму 4 євро. Інший покупець повідомив охоронцям супермаркету, що Роман Остряков намагався вийти з магазину з продуктами у кишені, заплативши лише за хлібні палички, передає ВВС Україна

На думку суду Італії, Роман Остряков вкрав їжу «через негайну і невідворотну потребу у харчуванні». Отже, це не було злочином.

«Не підлягає покаранню той, хто через нужду краде невелику кількість їжі, щоб задовольнити життєво важливу потребу у харчуванні», — постановив суд.

У 2015 році Романа Острякова визнали винним у крадіжці і засудили до шести місяців в’язниці та 100 євро штрафу, однак його захист оскаржив вирок, оскільки бездомного спіймали на місці злочину ще до того, як він залишив магазин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+