Слухати

Від вибуху на шахті Луганщини загинув гірник, дев'ятеро під завалами

04 травня 2016 - 16:06
Так зване «МЧС ЛНР» повідомляє, що шанси підняти інших гірників живими невеликі через велику загазованість у шахті
Від вибуху на шахті Луганщини загинув гірник, дев’ятеро під завалами / Новини на Громадському радіо

У Перевальському районі на шахті Малоіванівська після вибуху метану загинув гірник і дев’ять перебувають під завалами.

Про це повідомляє сайт луганських бойовиків «ЛІЦ».

«У шахті знаходилося 20 людей, чотири в лікарні з опіками, одне тіло загиблого витягли сьогодні, дев’ять знаходиться під завалами. Шанси знайти інших живими невеликі через велику загазованість у шахті», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо,  3 травня повідомлялося на шахті Малоіванівська у Перевальському районі на горизонті 210 м стався вибух метану, в результаті якого в шахті утворилися завали.

«Усього задіяно 9 відділень з чотирьох воєнізованих гірничо-рятувальних загонів, 6 реанімаційно-протишокових груп, 22 одиниці спеціальної техніки», — повідомляє прес-служба псевдовідомства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+