Слухати

Цієї весни на військову строкову службу призовуть 8 тисяч осіб

05 травня 2016 - 14:49
До лав Збройних Сил України цієї весни буде призвано понад 8 тисяч юнаків та чоловіків віком від 20 до 27 років
Цієї весни на військову строкову службу призовуть 8 тисяч осіб / Новини на Громадському радіо

5 травня в Україні розпочався призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. І триватиме він до 30 червня. Про це інформує прес-служба Міноборони України.

Як повідомив заступник начальника Управління комплектування та призову Головного управління персоналу Генерального штабу Валерій Дендереба, до лав Збройних Сил України цієї весни буде призвано понад 8 тисяч юнаків та чоловіків віком від 20 до 27 років.

Він наголосив, що цього року понад 1100 строковиків стали контрактниками. Також відновили такий вид служби як строкова у Німеччині, Польщі, Прибалтійський країнах.

Військовослужбовців строкової військової служби не залучають для проведення АТО в Донецькій та Луганській областях, — наголосив Валерій Дендереба.

В ефірі «Громадського радіо» головнокомандуючий об’єднаними силами НАТО в Європі повідомив, що в 5 східноєвропейських країн направлять по тисячі військовослужбовців, щоб посилити місцеві збройні сили. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+