Слухати

Для військовослужбовців оперативного командування «Захід» придбають 28 квартир

05 травня 2016 - 14:26
Полторак нагородив відзнаками Міністерства оборони України 30 військовослужбовців
Для військовослужбовців оперативного командування «Захід» придбають 28 квартир / Новини на Громадському радіо

Для військовослужбовців оперативного командування «Захід» придбають 28 квартир. Про це міністр оборони України Степан Полторак повідомив сьогодні, 5 травня, під час робочої поїздки до Рівненської області на честь 75-річниці створення підрозділу, інформує прес-служба відомства.

«Мною прийнято рішення про придбання для військовослужбовців оперативного командування «Захід» до кінця липня цього року 28 квартир у місті Рівне, — зазначив Міністр оборони України.

За «сумлінне виконання своїх обов’язків, героїзм і високий професіоналізм» Полторак нагородив відзнаками Міністерства оборони України 30 військовослужбовців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+