Слухати

У Донецьку неможливо купити інвалідний візок — просять допомоги у Ахметова  / Новини на Громадському радіо

У Донецьку неможливо купити інвалідний візок — просять допомоги у Ахметова

05 травня 2016 - 23:33
Російська журналістка просить Рината Ахметова купити інвалідний візок для дівчини, яка живе у Донецьку

Російська журналістка Марина Ахмедова просить українського олігарха Рината Ахметова допомогти дівчині з обмеженими можливостями з Донецька купити новий інвалідний візок. Ось що вона пише на своїй сторінці у Facebook:

«Потрібна коляска для дівчини з Донецька. Вона написала, що її коляска під нею розвалюється. Дівчина перемогла в конкурсі краси для дівчат на візках. Любить тварин. Живе одна. Звуть її Валерія Леонова».

За словами Ахмедової, у підконтрольному бойовикам Донецьку, неможливо знайти інвалідний візок.

«У Донецьку інваліду дуже складно жити одному. (Ринат Леонідович, це я вам, купіть, будь ласка, коляску). Але взагалі було б здорово, якби хоч хтось відгукнувся. Звідки взяти нову коляску в Донецьку — незрозуміло. Вся надія на доброту», — додала журналістка.

Також вона додає посилання на Facebook-сторінку Валерії Леонової. Серед світлин дівчини можна побачити її нагороди на «прапорі» так званої «ДНР», прогулянки з місцевими байкерами, плетені браслети ручної роботи в кольорах георгіївської стрічки та інші. Однак, незважаючи на політичні погляди у незаконній «ДНР», людині з обмеженими можливостями може допомогти лише небайдужа громадськість.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+