Слухати

В Україні розпочинається тестування ЗНО-2016 з української мови та літератури

05 травня 2016 - 10:13
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів
В Україні розпочинається тестування ЗНО-2016 з української мови та літератури / Новини на Громадському радіо

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України. 

«Абітурієнтам рекомендується мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою. Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування», — йдеться у повідомленні. 

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова. 

17 червня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року завершується. 4 липня — кінець додаткової сесії, а вже 11 липня почитається вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+