Слухати

Дошкільні заклади Донеччини отримали 72 тони прального порошку

06 травня 2016 - 12:46
Гуманітарну допомогу надав Міжнародний дитячий фонд «Юнісеф»
Дошкільні заклади Донеччини отримали 72 тони прального порошку / Новини на Громадському радіо

Керівник Краматорської громадської організації «Фонд розвитку громади» Станіслав Черногор, що активно співпрацює з міжнародними донорами, наголошує: ця підтримка для освітян регіону сьогодні вкрай важлива:

«Ми розподілили серед дитсадків загальною кількістю 72 тони 613 кг. Подавали запити на управління освіти, нам надали інформацію, скільки по кожному закладу потрібно порошку. На кожну дитину ми дали у розрахунку 138 г на місяць», — говорить Станіслав Черногор. Саме його громадська організація розвозила цю гуманітарну допомогу по Донеччині».

Порошок передали до кожного міського і сільського дитсадка області. Зібрали інформацію, порахували, що на дитину необхідно по 140 г на місяць, аби випрати постільну білизну. Враховуючи кількість дітей по закладах, видавали порошок. Деякі міста через управління освіти отримали по кілька тон. Так, Костянтинівці привезли 3 т 800 кг. Завідувачка міського дитсадка № 8 «Півник» Олена Ворошилова радіє такій допомозі. Тепер, каже, кілька місяців з батьків не збиратимуть порошок на потреби. До того ж, влітку завжди багато прання.

«Ми отримали порошок — 230 кг. Для нас це було повною несподіванкою приємною. Розраховуємо, що на 10 місяців має вистачити. Скоро літо, треба усе випрати, усі ковдри, простирадла, гардини, штори, щоб садочок виглядав достойно і дітям було у ньому затишно», — каже Олена Ворошилова.

rozvantazhuyut_poroshok.jpg

Розвантження гуманітарної допомоги // «Громадське радіо»
Розвантження гуманітарної допомоги
«Громадське радіо»

Найближчим часом порошок мають отримати ще й інтернати області, частину порошку повезуть до Луганщини, а невдовзі донори обіцяють передати ще й мило для освітніх закладів регіону.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+