Слухати

На Карачуні почали будівництво нової телевежі

06 травня 2016 - 19:04
Радник Міністра інформаційної політики України в зоні АТО України Олександр Бригинець зазначає, що процес виходить на фінішну пряму: на гору Карачун вже завезено перші конструкції нової телевежі
На Карачуні почали будівництво нової телевежі / Новини на Громадському радіо

Загалом таких шестиметрових конструкцій — кілька десятків, тому зараз немає потреби звозити усі одночасно. Їх будуть доставлятимуть по мірі встановлення, повідомляє Міністерство інформаційної політики.

«17 травня на Карачун приїжджають експерти, які визначать графік робіт і, сподіваюсь, назвуть попередню дату, коли можна чекати завершення робіт», — говорить Олександр Бригинець.

Нагадаємо, на початку липня 2014 року, під час бойових дій, було знищено телевежу на горі Карачун у Донецбкій області. Доступ до українського ефірного мовлення  втратила значна частина північної Донеччини. Ряд заходів Міністерства інформаційної політики України вплинув на ситуацію (в зоні АТО встановлено близько 50 передавачів), але повною мірою вирішити проблему можна лише встановленням нової телевежі.

Моніторингова місія міністерества, до якої увійшли народні депутати України:  Олександр Бригинець і Дмитро Андрієвський побували на Карачуні і пересвідчилися в тому, що підготовчі роботи вже завершено, тестується нове обладнання, фрагменти нової вежі збираються на спеціально відведеному майданчику.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+