Слухати

У «ЛНР» бажаючі оформити власність на території України «матимуть проблеми»

06 травня 2016 - 17:05
Про це попереджає «Міністерство юстиції «ЛНР». Там нагадали і про мораторій на продаж корпоративних прав, виробничих потужностей і підприємств на території невизнаної «республіки»
У «ЛНР» бажаючі оформити власність на території України «матимуть проблеми» / Новини на Громадському радіо

Про це пише місцевий інтрнет-ресурс Луганськінформцентр із посиланням на «відомство».

Відповідно до «законодавства», продаж земель в «ЛНР» заборонена.  

«Крім того, в даний час з об’єктивних причин відсутня технічна можливість проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно у вигляді єдиного електронного реєстру», — підкреслили в «мін’юсті».

«У зв’язку з вищевикладеним Міністерство юстиції ЛНР вважає за необхідне звернути особливу увагу громадян та юридичних осіб на неприпустимість оформлення своїх прав на нерухомість (відчуження, спадок, за рішенням суду та інше) на території України. Зазначені дії громадян і юридичних осіб можуть привести їх до проблем майнового характеру», — відзначили у «відомстві».

З 4 січня 2016 року, на території «ЛНР» здійснюється звірка прав на нерухоме майно та їх обтяжень, зареєстрованих після 31 грудня 2012 року, з документами, поданими юридичними і фізичними особами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+