Слухати

Запрацював інформаційний веб-портал для демобілізованих бійців / Новини на Громадському радіо

Запрацював інформаційний веб-портал для демобілізованих бійців

06 травня 2016 - 12:00
Його створено спільними зусиллями Міністерства оборони України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО та Мінсоцполітики за підтримки організації StratcomUA

demobilization.info — частина інформаційнії кампанія «Демобілізація 2016».

Його автори мали на меті покращити інформування демобілізованих військовослужбовців та їхні родини про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. 

На ньому  акумульовано інформацію про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+