Слухати

Тут вам не «русскій мір», тут український світ, — Порошенко на відкритті пам'ятника Мазепі

07 травня 2016 - 14:57 235
Петро Порошенко зазначив, що «тепер Україна не допустить радянсько-російської імперської пропаганди на своїй території»

У Полтаві відбувається захід на честь відкриття пам’ятника українському гетьману Івану Мазепі. На церемонії був присутній Президент Петро Порошенко. 

«Сьогодні ми відкриваємо в Полтаві пам’ятник видатному державному діячеві, талановитому дипломату, меценату та просвітителю Івану Степановичу Мазепі», — йдеться у дописі глави держави у Facebook. 

Петро Порошенко зазначив, що «тепер Україна не допустить радянсько-російської імперської пропаганди». Повне відео з виступу опубліковане на сторінці у соцмережі.

Також раніше анонсували присутність Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Київської і всієї Руси-України, його Святості Філарета, архітектора пам’ятника Віктора Шевченка, скульпторів Миколи і Назара Біликів, ініціатора і організатора спорудження Миколи Кульчинського, віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка, голови Полтавської облдержадміністрації у 2006-10 роках Валерія Асадчева, кобзаря, виконавця музичних творів епохи мазепинського барокко Тараса Компаніченка, співорганізатора днів кіно Всеукраїнського фестивалю «Мазепа-фест», кінорежисера Михайла Іллєнка. 

Раніше повідомлялося, що у Полтаві невідомі намагалися підірвати пам’ятник гетьману Івану Мазепі, який планувалось відкрити 7 травня.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+