Слухати

Чиновниці Донецької ВЦА, яка їздила до окупованого Криму, влаштують перевірку

08 травня 2016 - 17:19
На зауваження про те, що Биченко їздила до окупованого Криму, Жебрівський відповів, що самих постів у соцмережах не бачив, але уся інформація про неї буде перевірена
Чиновниці Донецької ВЦА, яка їздила до окупованого Криму, влаштують перевірку / Новини на Громадському радіо

Для начальниці управління внутрішньої політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Людмили Биченко проведуть додаткову перевірку стосовно її проросійських публікацій у соцмережах. Про це «Громадському радіо» розповів керівник адміністрації Павло Жебрівський. Але поки що він оцінює чиновницю як ефективного працівника.

«Для того, щоб про людину мати уявлення, треба хоча б з нею поспілкуватися. Людина займається децентралізацією, об’єднанням територіальних громад. Вона ефективно працює і призначена на посаду ще місяць тому. Якщо буде за нею помічена якась непатріотична поведінка, вона буде моментально звільнена», — заявив Жебрівський.

На зауваження про те, що Биченко їздила до окупованого Криму, голова Донецької ВЦА відповів, що самих постів у соцмережах не бачив, але уся інформація про неї буде перевірена.

«Для мене важливі і професійні здібності, і патріотичні погляди людини. Проведемо перевірку, після того будемо приймати рішення, згідно чинного законодавства і мого погляду на життя», — зауважив глава Донеччини.

Раніше журналіст Віталій Сизов опублікував копії публікацій Людмили Биченко в соцмережах. Згідно зі скрінами, Биченко їздила відпочивати в окупований Крим, фотографувалася з георгіївською стрічкою і публікувала пости на підтримку президента Росії Володимира Путіна. Зараз обидві сторінки чиновниці в соцмережах Вконтакте і Facebook видалені.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+