Слухати

«Громадському радіо» терміново потрібен редактор програм

08 травня 2016 - 15:18
«Громадське радіо» терміново шукає редактора програм «Ранкова хвиля» та «Громадська хвиля»
«Громадському радіо» терміново потрібен редактор програм / Новини на Громадському радіо

Редактор відповідає за наповнення двох двогодинних радіопрограм щодня, а також за наступні публікації матеріалів цих програм у вигляді подкастів на сайті hromadskeradio.org, та поширення у соцмережах. Вона/він співпрацює з ведучими, а також з контент-менеджерами. Графік роботи: тиждень через тиждень, восьмигодинний робочий день, графік з 14.00 до 22.00.

Очікується, що кандидат має досвід роботи редактором або репортером на телебаченні або радіо, досвід роботи з веб-сайтами, та/або у соцмережах, вищу освіту і здатність ефективно працювати. Важливі лідерські якості і працездатність, а також розуміння специфіки роботи у громадському засобі масової інформації. Знання іноземних мов вітається. Прохання надсилати резюме, список найкращих публікацій і супровідний лист на адресу [email protected] до 10:00 13 травня 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+