Слухати

Наступником посла США в Україні Джефрі Пайєта стане жінка

08 травня 2016 - 10:05
Марі Йованович працювала на посаді помічника держсекретаря і відповідала за двосторонні відносини з країнами Скандинавії, Балтії та Центральної Європи
Наступником посла США в Україні Джефрі Пайєта стане жінка / Новини на Громадському радіо

Наступником посла США в Україні стане жінка Марі Йованович, яка з 2012 року є заступником помічника держсекретаря в Бюро європейських і азіатських справ, повідомила газета «День» з посиланням на джерело в зовнішньополітичному відомстві.

Повідомляється, що Йованович працювала на посаді помічника держсекретаря і відповідала за двосторонні відносини з країнами Скандинавії, Балтії та Центральної Європи. Крім того, у 2008-2011 роках вона була послом США у Вірменії, а в 2005-2008 в Киргизстані. Крім того, дипломатка вже обіймала посаду заступника глави місії в Україні.

Відзначається, що Йованович вільно говорить російською мовою. Має хорошу репутацію. Дипломатка закінчила Прінстонський університет і вчилася в інституті ім.Пушкіна. Має ступінь магістра в Національному оборонному університеті.

Йованович також працювала в американських посольствах у Москві, Лондоні, Оттаві і Могадишо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+