Слухати

Савченко виплатила штраф на вимогу російського суду, хоч і вважає її незаконною

08 травня 2016 - 17:32
Мама льотчиці Марія Савченко повідомила, що українські консули надали Надії 40 тисяч рублів, які вона і використала для виплати
Савченко виплатила штраф на вимогу російського суду, хоч і вважає її незаконною / Новини на Громадському радіо

Засуджена у РФ Надія Савченко заплатила 30 тисяч рублів штрафу, яку призначив їй російський суд за нібито «незаконний перетин кордону РФ у червні 2014 року». Про це повідомила мама льотчиці Марія Савченко, передає канал «112 Україна».

«Полозов пояснив їй, що є стаття, якщо вона не заплатить цей штраф, то ці документи не будуть вважатися дійсними. Тоді вона погодилася. У неї грошей там немає, консули дали їй 40 тисяч, вона 30 тисяч віддала і сказала, щоб вони ними вдавилися», — заявила пані Марія.

Свого часу повідомлялося, що на думку самої Надії Савченко, її родичів і адвокатів, а також української сторони і урядів низки держав, процес відбувався зі значними порушеннями законності.

Раніше Федеральна служба виконання покарань Росії приступила до збору документів, необхідних для екстрадиції Савченко в Україну.

У березні 2016 року Донецький суд Ростовської області незаконно засудив Надію Савченко на 22 роки позбавлення волі за причетність до вбивства російських журналістів влітку 2014 року у Луганській області, а також наказав виплатити штраф у розмірі 30 тисяч рублів за «незаконний перетин кордону РФ». Льотчиця свою провину не визнає і стверджує, що її викрали і незаконно вивезли на територію Росії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+