Слухати

На День пам’яті у Запоріжжі вшанували учасників АТО

09 травня 2016 - 08:20
А у холі міської мерії відкрили дошку з фотографіями усіх запоріжців, котрі загинули під час АТО. Повідомив кореспондент із Запоріжжя Максим Щербина.
На День пам’яті у Запоріжжі вшанували учасників АТО / Новини на Громадському радіо

Ольга Веснянка: Як сьогоднішній День пам’яті та примирення минув у Запоріжжі?

Максим Щербина: Було декілька подій, в котрих приймали участь очільники міста та області. Спочатку на Алеї Слави запалили вогонь пам’яті. Це центральна площа біля мерії. Окрім влади, у акції приймали участь військові АТО, ветерани Другої світової війни, а також школярі. Після цього у холі мерії відкрили дошку з фотографіями усіх запоріжців, котрі загинули під час АТО. Там була 41 фотографія.

Ольга Веснянка: Сьогодні більше вшановували ветеранів АТО?         

Максим Щербина: Так, багато подій були присвячені саме цьому. Але були події, пов’язані із ветеранами Другої світової війни. Влада підписала меморандум про співпрацю з ветеранськими організаціями. Що вони допомагатимуть соціально і даватимуть гроші. У Запоріжжі щороку проходить марафон. Він називається «Пам’ять» і під час нього збирають гроші на ветеранські організації. Щось виділяють великі підприємства, влада, меценати, звичайні люди. Сьогодні 120 000 гривень в рамках цього марафону перерахували на ветеранські організації. Ветерани обіцяють більше зустрічатися із учнями, вести патріотичну роботу.

Ольга Веснянка: Чи не було провокацій?

Максим Щербина: Годину тому прес-служба Нацполції розповсюдила інформацію, що близько восьмої вечора на Алеї Слави затримали чоловіка. Завтра там будуть відбуватися події до Дня перемоги. Поруч знаходиться міський туалет, де затримали чоловіка. У нього в пакеті був газовий балончик та шприци з невідомою рідиною.

Прес-служба назвала того чоловіка провокатором. Зараз з’ясовують, що це було, що він готував (якщо готував). Я так розумію, що він намагався сховати це, щоб завтра використати на святі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+