Слухати

Плотницький заявив, що північні райони Луганщини «повернуться» до «ЛНР»

09 травня 2016 - 16:53
Про це він заявив сьогодні на параді до Дня Перемоги у Луганську
Плотницький заявив, що північні райони Луганщини «повернуться» до «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Ігор Плотницький нагадав про події 2014-го року. За його словами тоді у Луганську пропонували мир і діалог. «А нам нав’язали війну і блокаду», — сказав він, передає передає місцевий інтернет-ресурс Луганськінформцентр.

«Поки ми на півдорозі до повної перемоги. Успішна сучасна війна вимагає розумного застосування і чергування різного виду зброї, в тому числі дипломатичного і економічного. Ніхто не збирається консервувати ситуацію! Наші північні райони повернуться до складу Республіки», — сказав Плотницький.

У Донецьку на параді до 9 травня лякали фашистами «сусідньої України».

Нагадаємо, сьогодні міністр у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Вадим Черниш підтвердив журналістам, що уряд має мирний план з деокупації Донбасу. Він не вдавався в подробиці, посилаючись на те, що план «сирий». 

«Умови мирні при паралельному укріпленні сектору безпеки і оборони», — єдине, що конкретно відповів міністр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+