Слухати

Поліція продовжує вилучати заборонену символіку в учасників акцій — Шкіряк

09 травня 2016 - 13:42
За словами Зоряна Шкіряка, який є радником голови МВС Арсена Авакова, наразі ситуація з святкуванням 9 травня знаходиться під контролем правоохоронних органів
Поліція продовжує вилучати заборонену символіку в учасників акцій — Шкіряк / Новини на Громадському радіо

Сьогодні правоохоронці шляхом роз’яснень продовжують вилучати таку заборонену символіку у проросійсько налаштованих і агресивних учасників акцій 9 травня. Про це написав на своїй сторінці у соцмережі Зорян Шкіряк

«Вважаємо це абсолютно виправданим і необхідним заходом. У Печерське РУ НП в Києві доставлено двоє осіб, що мали при собі заборонену символіку та провокаційні листівки. Обставини з’ясовуються», — зазначив радник.

Він написав, що органи неодноразово попереджали про неприпустимість використання під час заходів 9 травня символів кривавого російського комуно-фашизму.

«Зокрема, «георгієвських стрічок», портретів катів українського народу Сталіна, Леніна, Жукова, плакатів провокаційного змісту та інших заборонених предметів тоталітарного комуністичного режиму. Для України, що знаходиться у стані війні з нинішньою Росією, використання такої символіки — це свідома провокація. Путін — це Гітлер ХХІ століття і лідер світового тероризму та новітнього російського фашизму. Це знає і розуміє увесь цивілізований світ», — впевнений Шкіряк.

Він закликав представників українських патріотичних організацій не вступати у жодні конфлікти та силові протистояння, а у разі виявлення провокаторів повідомляти правоохоронців. Наразі, ситуація знаходиться під контролем правоохоронних органів.

«За виключенням кількох незначних сутичок в столиці і деяких регіонах, на цей час все проходить відносно спокійно. Втім, ще не вечір, не розлабляємось», — впевнений він. 

У Києві пройшов марш «Бессмертний полк». Біля Вічного вогню у парку Слави під час заходів пам’яті загиблих у Другій світовій війні відбулися сутички.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+